Oglas

1731058455-Klinicki-centar-081124-Foto-Goran-Srdanov-2-1024x683.jpg
Klinički centar Srbije Foto:Goran Srdanov/Nova.rs
Klinički centar Srbije Foto:Goran Srdanov/Nova.rs

Dečak (15) krvnički pretučen u Borči: Grupa maskiranih huligana napala ga kod stadiona, zadobio teške povrede glave

autor:
06. mar. 2025. 08:01

Dečak star 15 godina doveden je sinoć u Urgentni centar, a nakon što ga je, kako je tvrdio, grupa maskiranih mladića napala kod stadiona BSK u Borči i krvnički ga pretukla.

Oglas

Napad se dogodio oko 21 sat, a dečak tvrdi da ne poznaje grupu mladića koja ga je napala. Dečaku su konstatovane teške telesne povrede, prenosi Telegraf.rs.

Kako Telegraf.rs saznaje, on je došao u Urgentni centar u pratnji roditelja. On je rekao da je napadnut ispred stadiona, da mu je grupa maskiranih mladića prišla i oborila ga na zemlju, a potom krenula da ga bije. Dečak je zadobio teške povrede glave, a huligani su ga navodno udarali i rukama i nogama.

Nakon napada mladići su pobegli, a povređeni dečak je pozvao roditelje, koji su došli po njega i odmah ga odvezli lekaru.

Policija istražuje slučaj.

BONUS VIDEO:







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare