Oglas

Kragujevac, 10.03.2021. Crvena zona, UKC Kragujevac, Univerzitetski klinički centar, koronavirus Foto: Aleksandra Petrović/Nova.rs
Foto: Nova.rs
Foto: Nova.rs

U prokupačkoj bolnici od korone umrla još dva pacijenta

autor:
05. apr. 2021. 17:36

 Još dva pacijenta su umrla od kovida-19 u prokupačkoj bolnici tokom vikenda, objavljeno je danas na gradskom sajtu.

Oglas

U toj bolnici je 60 kovid-pacijenata iz Topličkog okruga. Svi imaju obostranu upalu pluća sa srednje teškom kliničkom slikom bolesti.Na kiseoničkoj potpori je 30 pacijenata.Za proteklih 48 sati u kovid-prijemnim ambulantama bolnice i Doma zdravlja ukupno je pregledano 320 pacijenata za koje se sumnja da su zaraženi koronavirusom.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare