Oglas

Polugole građane na Zvezdari "doktor" leči od korone

autor:
09. nov. 2020. 00:35

Na društvenim mrežama pojavljuje se veliki broj informacija u vezi sa jednim opasnim slučajem, koji neprimećeno prolazi pored nadležnih organa. Naime, brojni građani pišu kako se nedeljama ljudi okupljaju ispred jedne zgrade na Zvezdari, gde čak i polugoli, slušaju saveta od "nekakvih lekara", zaobilazeći na taj način doktore koji su se školovali za svoj posao. U opasnosti su svi građani, jer ovako neko može postati žrtva nesavesnih "doktora", navodi se u komentarima građana, te dodaje da je krajnje vreme da se nadležni pozabave ovim pitanjem. Pročitaj više

Oglas