Oglas

Čačak: U bolnici 23 pacijenta obolela od koronavirusa

26. avg. 2020. 17:47

Dva kovid pacijenta sa odeljenja intenzivne nege čačanske bolnice transportovana su u kragujevački Klinički centar, saopšteno je iz te zdravstvene ustanove. Kako se navodi, u formiranom respiratornom centru gde su bili hospitalizovani najteži bolesnici, sada nema nijednog obolelog. Pročitaj više

Oglas