"Nestašni dečko" svetskog tenisa ponovo "na nivou".

Nije mnogo potrebno Niku Kirjosu na danpravi haos, što je dokazao i na meču polufinala ATP turnira u Hjustonu protiv Rejlija Opelke.

Australijanac je prvi set izgubio 6:3, u drugom je bilo neizvesno sve do 11. gema, kada je Opelka pri rezultatu 5:5 i vođstvu od 30:15 veoma loše vratio lopticu nakon jednog dubokog udarca, Opelka je iskoristio zicer, nakon čega je usledio haos.

Kirjos je počeo da viče na sudiju i pita ga šta to radi, da li zna šta radi, nakon čega je usledila rasprava koja je potrajala par minuta.

Nakon njenog okončanja, vidno dekoncentrisani Kirjos je prvo izbacio lopticu u aut, da bi potom nešto dobacio pa ga je sudija kaznio dodelivši poen Opelki zbog čega je Kirjos izgubio servis.

„Ovo je je**ni pakao, o čemu pričaš, čoveče. Očajno radiš svoj posao“, urlao je Australijanac na sudiju, da bi naredni gem izgubio bez previše problema i porazom 6:3, 7:5 okončao svoje učešće u polufinalu Hjustona.