Miomir Kecmanović ispao je u 2. kolu Australijan opena, pobedio ga je Adrijan Manarino sa 6:1, 6:2, 6:4.

#related-news_0

U prva dva tri gema se serviralo sa velikom sigurnošću, a Kecmanović je potpuno podbacio u četvrtom, jer ga je Francuz ostavio na nuli za brejk i 3:1.

To je zapravo bio samo početak serije, još jedan brejk je napravio Manarino, usput je tri gema vezao bez izgubljenog poena!

Sličan je bio i scenario drugog seta, sve što je Miomir uspeo jeste da odloži gubitak, pri 5:1 je ukrotio tri set lopte, ali je u narednom gemu prvu iskoristio 36. igrač sveta.

U trećem setu, Kecmanović je odlično startovao jer je poveo sa 3:0, ali se na tome završilo.

Bio mu je to poslednji osvojeni gem, iako je imao lepu priliku da se vrati u život pri 4:3 za Manarina, propustio je tada jednu brejk šansu.

Prethodno, Dušan Lajović je pobedio Bublika, dok je Novak Đoković prevazišao Tijafoa, nešto teže nego što se očekivalo.

Manarina sada čeka bolji iz Kresi – Zverev.