Oglas

epa10903690 Aryna Sabalenka of Belarus reacts during her quarter-final match against Elena Rybakina of Kazakhstan at the China Open tennis tournament in Beijing, China, 06 October 2023.  EPA-EFE/WU HAO
EPA-EFE/WU HAO
EPA-EFE/WU HAO

Sabalenka se prvi put oglasila posle smrti dečka: Evo šta je poručila nakon tragedije

20. mar. 2024. 22:52
>
20. mar. 2024. 22:56

Beloruska teniserka Arina Sabalenka oglasila se prvi put nakon smrti Konstantina Kolcova, koji je preminuo u utorak u 43. godini.

Oglas

Još uvek nije poznat tačan razlog njegove smrti, s obzirom na to da postoji više verzija priče, a istraga je i dalje u toku.

"Konstantinova smrt je nezamisliva tragedija, iako više nismo bili zajedno, srce mi je slomljeno. Molim vas poštujte moju privatnost i privatnost njegove porodice tokom ovih teških trenutaka", napisala je Sabalenka na društvenim mrežama.

Sabalenka je potvrdila da će igrati na Mastersu u Majamiju uprkos tragediji, a 21. marta čeka je duel sa Paulom Badosom, njenom najboljom prijateljicom.

Arina je trenutno druga teniserka sveta, a ovo nije prva tragedija s kojom se suočava u životu.







BONUS VIDEO







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare