Košarkaši Dalasa poraženi su od San Antonija sa 119:117, dok je Majami nadigrao Portland sa 107:98 u NBA ligi.

Nije bilo naših aktera, Boban  Marjanović nije dobio minutažu, a ekipu su nosili Slovenac i Letonac, ali to nije bilo dovoljno.

Porcingis je ubacio 31 poen uz 15 skokova, Dončić je imao 29 poena i sedam asistencija, ali im je presudio Derozan sa 33 poena.

Sparsi su vodili u celoj poslednjoj četvrtini, ispustili su samo +9 i Mavsi su izjednačili na 117:117, ali je poslednji koš postigao gostujući tim.

Sa druge strane, Nemanja Bjelica nije dobio priliku protiv Portlanda, koji je na gostovanju ubedljivo pobeđen.

Vrhunski je Hit odigrao 2. i 3. deonicu, u nekoliko navrata je bilo i +20, ali ni tada Bjelica nije dobio šansu u dresu Majamija.

Adebajo je bio najbolji sa 22 poena, Batler je dodao 20, Mekolum i Pauel su parirali sa po 17 poena.

Klipersi su iskoristili poraz Denvera da odmaknu Nagitsima, Moris je bio najzaslužniji sa 33 poena. Džordž je imao jedan manje, u Detroitu je bio najbolji Džekson sa 26 poena.

Rasel i Tauns su sa po 27 poena doneli trijumf Minesoti, protiv Čikaga koji je Lavin predvodio sa 30 poena. Nikola Vučević je imao 18 poena uz po pet asistencija i skokova.

Klivlend – Nju Orleans 109:116

Orlando – Milvoki 87:124

Dalas – San Antonio 119:117

Memfis – Indijana 125:132

Minesota – Čikago 121:117

Njujork – Toronto 102:96

Los Anđeles Klipers – Detroit 131:124

Portland – Majami 98:107