Zanimljivih petnaestak minuta odigrali su Zvezda i Kluž u revanšu u Rumuniji, tokom kojih smo videli i jedan komičan kiks golmana.

PROČTIAJTE JOŠ:

Dva tima su bila izjednačena u revanšu plej-ofa za Ligu Evrope u prvih 45 minuta, a Kluž je do kraja poluvremena bio nešto bolji na terenu.

Početak drugog poluvremena doneo je frapantan pogodak za crveno-bele. Petrila je probao da šutira iz izgrađene akcije, Mirko Ivanić je povukao kontru.

Poslao je dug pas za Kataija, ovaj je pustio predug for na levom krilu i tamo je probao da istrči još nezagrejani golman Kluža Kristijan Balgradean.

Probao je da ispuca loptu ispred Kataija – rezonski, ali je to uradio samo do Milana Pavkova. Napadač Zvezde je prihvatio loptu i poklon, pa je sa tridesetak metara samo plasirao loptu u gol za 2:1 u korist Beograđana.

Do isteka sata igre Kluž je promašio i penal koji je Milan Borjan odbranio Ćiprijanu Deaku, ali je ovaj pogodak Zvezde sigurno nešto što se neće skoro zaboraviti.

BONUS VIDEO: Stanković o utakmici protiv Kluža