Neobičan momenat viđen je na meču Crvena zvezda - Zlatibor, jer je prisutan bio i nekada poznati vođa Delija, Vladimir Šavija.

U poluvremenu utakmice Crvena zvezda – Zlatibor bilo je 1:0 za goste, a pred izlazak igrača na teren, Vladimir Šavija je okupio igrače i održao im govor.

Blizu je bio i trener Dejan Stanković, ali i Milan Borjan, koji je smirivao Šaviju, dok je on govorio okupljenim fudbalerima.

Na tome se nije završilo, nego je nešto kasnije, tokom meča, Šavija čak završio blizu klupe Crvene zvezde.

Dugo je trajala jedna pauza u 51. minutu kada se povredio Marko Gobeljić, a za to vreme, kod klupe domaćina su Borjan i Stanković smirivali Šaviju.

Potom je Šavija zagrlio Stankovića i otišao, što su zabeležile kamere.

Preostaje da se vidi hoće li delegat staviti ove detalje u zapisnik i da li će biti sankcionisano prisustvo Šavije na klupi i u restriktivnom prostoru u toku trajanja utakmice.