Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu sa 2:1, ali uprkos pobedi i postojanju VAR tehnologije, imali su primedbi na suđenje u Ljutice Bogdana.

Iz Zvezde su se posle tog meča 16. kola pobunili i rekli da „neće dozvoliti da ih neko brutalno potkrada“.

Sporan im je nedosuđen penal nad Aleksandrom Dragovićem u drugom poluvremenu, kada VAR soba nije reagovala.

Beogradski crveno-beli su u tim trenucima već vodili sa 2:1, posle golova Milana Pavkova iz 54. i Dragovića iz 62. minuta.

Upravo je Dragović u 71. minutu ostao da leži na travi u kaznenom prostoru Vojvodine. U glavu ga je udario Mirko Topić, koji je nesmotreno ispružio nogu.

Pored Dragovića je bio i Vladimir Kovačević i pao je preko štopera Zvezde nakon što ga je Topić udario nogom.

Sudija Miloš Milanović je odmahnuo rukom, a iz Zvezde se žale, zato što je VAR soba mogla da reaguje.

To se ipak nije desilo, a meč je svejedno završen sa 2:1 u korist ekipe Dejana Stankovića.

Ružnu notu čitavoj priči dodalo je i to što je šef stručnog štaba Zvezde napustio konferenciju posle jednog novinarskog pitanja, ali i samo saopštenje iz Ljutice Bogdana, gde se „udara“ na Fudbalski savez Srbije i selektora Dragana Stojkovića Piksija.

BONUS VIDEO: Skandiranje navijača Zvezde treneru kome su razbili glavu