Kada ćemo prestati da gledamo ovakve scene u srpskom fudbalu?

Fudbaleri Radničkog iz Niša izgubili su od TSC-a sa 3:0 u četvrtom kolu Superlige Srbije, njihova kriza je produbljena, a duel je obeležilo nesportsko ponašanje kapitena Radničkog Aleksandra Pejovića.

Nišlije su bile bolje tokom prvog poluvremena, ali je gol Juga Stanojeva sve poremetio. Usledila je nervoza igrača domaćeg tima, a sve je eskaliralo u 63. minutu kada je Stojić faulirao igrača Radničkog Arsića.

Kapiten Radničkog Pejović je pritrčao, ali nije uspeo u nameri da brzo izvede prekid. On je potom nasrnuo na Stojića, oborio ga na zemlju, a onda udario pesnicom.

Zanimljivo je da mu sudija nije pokazao direktan crveni karton, već žuti koji mu je bio drugi na utakmici, pa je svakako zaradio isključenje. Drugi žuti karton u toj situaciji je zaradio Stojić zbg grubog faula.

Kasnije je isključen još jedan igrač Radničkog, a u pitanju je Maka Gakou.

Radnički je trenutno pretposlednji na tabeli sa samo jednim bodom na tri utakmice.