Agonija Nišlija još uvek traje.

Fudbaler TSC-a savladali su Radnički u Nišu rezultatom 3:0 i tako se popeli na treće mesto tabele u Superligi, dok su Nišlije posle tri odigrane utakmice (meč protiv Kolubare odložen zbog obaveza u Evropi) zakucane za samo dno tabele, gde sa Napretkom, Radnikom i Mladosti iz Lučana imaju isti učinak od samo jednog osvojenog boda.

Iako je Radnički tokom prvog poluvremena u nekoliko navrata imao šansu da dođe do gola, nisu Nišlije iskoristile svoje prilike, ali teško da su očekivali da će u drugih 45 minuta uslediti pravi debakl.

Prvo je u uvodnim momentima drugog dela Jug Stanojev pogodio za 1:9, da bi u roku od tri minuta prvo Aleksandar Pejović, a potom i Maka Gaku, morali u svlačionicu zbog drugog žutog karotna.

U nastavku meča TSC je bez ikakvog pardona iskoristio brojčanu prednost, pa su Stefan Vukić u 76. i Josip Čalušić u trećem minutu nadoknade potvrdili pobedu Radničkog vrednu trećeg mesta na tabeli, a ukoliko Čukarički ne savlada Mladost u Novom Sadu, TSC će na toj poziciji i ostati.

Ovaj rezultat ujedno je najgori mogući po Partizan, pošto je tim iz Humske pao na sedmo mesto na tabeli Superlige Srbije.