EPA-EFE/TIM KEETON

Nisu želeli da gledaju sramotu voljenog kluba

Fudbaleri Mančester junajteda gubili su od gradskog rivala Sitija sa 4:0 na poluvremenu, a navijači „crvenih đavola“ su odlučili da napuste stadion pre kraja prvih 45 minuta.

Junajted je i prošle godine doživeo debakl od Sitija u drugom delu sezone kada je bilo 4:1, ali ovo je sada nova sramota, pošto je konačan rezultat bio 6:3.

Fil Foden i Erling Holan postigli su po dva gola u prvom delu utakmice, ukupno po tri na kraju, a Junajted kao da nije postojao na terenu tokom većeg dela meča.

Snimak razočaranih navijača pogledajte na snimku ispod.

Ovo je praktično nezapamćeno u engleskom fudbalu, a ostaje da se vidi kako će trener Erik ten Hag i njegovi momci reagovati na ovakve događaje i bolne poraze.

Pristalice Junajteda već godinama izražavaju nezadovoljstvo rezultatima i vođenjem kluba, a uglavnom su na udaru do sada bili vlasnici.

Da stvar po Junajted bude još bolnija, meč je sa tribine gledao i legendarni trener Aleks Ferguson.

BONUS VIDEO Pogledajte golove Lids – Mančester siti 0:4