Dejan Joveljić postigao gol za LA Galaksi

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija i Sent Luisa odigrali su bez pobednika, 3:3 u 4. kolu MLS lige, a strelac je bio i povremeni reprezentativac Srbije Dejan Joveljić.

Golove za LA Galaksi postigli su srpski fudbaler Dejan Joveljić u trećem, Džozef Pentsil u 51. i Maja Jošida u petom minutu nadoknade vremena.

Strelci za goste bili su Tomas Ostrak u 27, Joakim Nilson u 60. i Džon Mekarti (autogol) u 88. minutu.

Domaći fudbaleri su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u devetom minutu nadoknade vremena isključen Martin Kaseres.

Joveljić je zamenjen u 69. minutu. On deli prvo mesto na listi strelaca MLS lige sa napadačem Intera iz Majamija Luisom Suarezom. Oba fudbalera su postigla po četiri gola.

LA Galaksi se nalazi na četvrtom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa šest bodova iz četiri utakmice, dok je Sent Luis peti sa takođe šest bodova.

BONUS VIDEO Joveljić: Jordan važna utakmica, svi znamo da je primarni cilj meč u Razgradu