Srpski reprezentativac nastavlja da rešeta.

Fudbaleri Real Betisa i Sevilje remizirali su u meču 13. kola La lige rezultatom 1:1.

Derbi Andaluzije je imao sve, prštalo je sa svih strana, a pored dva gola videli smo i tri crvena kartona.

Prvo je u 38. minutu Gonzalo Montijel oštro startovao nad Morenom, a nakon intervencije VAR-a zaradio je crveni karton.

Sevilja je primila gol samo pet minuta kasnije, kada je u nakon pometnje u šesnaestercu domaćina srpski fudbaler Nemanja Gudelj pokušao da ispuca loptu, ali je pogodio Hesusa Navasa i lopta se od njega odbila u gol za vođstvo Betisa.

Ipak, Nabil Fekir je u 45. minutu poravnao snage na terenu, pošto je zbog nepažnje i grubog starta zaradio crveni karton.

Ubrzo nakon što su se igrači vratili na teren, crveni karton je dobio napadač Betisa Borha Iglesias. On je startovao sa leđa, otvorenim đonom, na zadnji deo noge Đoana Đordana i zasluženo je zaradio crveni karton.

Do kraja meča nismo videli nova isključenja, ali je srpski reprezentativac Nemanja Gudelj „bombom“ u 82. minutu doneo važan bod Sevilji.

Sevilja je nakon ovog meča uspela da izađe iz opasne zone i sada je prva iznad crte, na 17. poziciji sa 11 bodova, dok je Betis na četvrtoj poziciji sa 24 bodova.