EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Naziru se bolji dani za Sampdoriju

Fudbaleri Sampdorije izborili su remi na gostovanju Đenovi u okviru devetog kola Serije A, a rezultat je bio 1:1.

Ekipe su bile ujednačene tokom većeg dela meča, ali je Nikolas Domingez doveo Bolonju u vođstvu u 32. minutu.

Sampdorija je u drugom delu bila konkretnija, stvarala je više šansi, a nagrađena je golom Filipa Đuričića u 72. minutu.

Na klupi gostujućeg tima debitovao je i Dejan Stanković koji je upisao prvi bod u Seirji A kao trener, a za cilj ima da sa Sampdorijom obezbedi opstanak u eliti.

Bolonja je trenutno 17. na tabeli sa sedam boodva, dok je Sampdorija poslednja sa tri, a još uvek nema nijednu pobedu.

Dejan Stanković će u narednom kolu sa svojim izabranicima dočekati Romu, dok će BOlonja igrati protiv lidera Napolija u gostima.