Gelor Kanga, FK Crvena zvezda
Gelor Kanga, FK Crvena zvezda; foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Crveno-beli su imali dva penala u prvom poluvremenu.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju revanš meč duela 3. kola kvalifiakcija za Ligu šampiona protiv Pjunika, a tim sa Marakane u Jermeniji brani beogradskih 5:0.

Nije bilo puno šansi u prvom delu utakmice, ali je nakon centaršuta sa levog boka u 28. minutu Milunović bio najviši u skoku, šutirao je ka golu golmana Žuninja, koji je rukom zaustavio njegov udarac.

Pokušao je Zvezdin štoper iz odbitka, nije pogodio, ali je u nastavku akcije nakon VAR intervencije sudija iz Škotske pokazao ka penalu.

Ipak, Aleksandar Katai nije bio precizan i rezultat je ostao 0:0.

Dešavanja sa utakmice možete pratiti uživo u našem blogu.

U 44. minutu, desila se slična situacija, Seku Sanogo je oboren od strane defanzivca Pjunika u petercu i ponovo je usledila reakcija iz VAR sobe, a nakon pregledanog snimka dosuđen je penal za crveno-bele po drugi put.

Artur Avađan je dobio žuti karton, a Kanga sa bele tačke pogodio.