Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole poraženi su od Radnika iz Surdulice u meču desetog kola Superlige Sa 2:1.

Radnik je pobedio, iako je tokom većeg dela meča igrao sa fudbalerom manje zbog isključenja Uroša Milovanovića.

Milovanović je u 12. minutu dobio prvi žuti karton, već do 23. minuta je zaradio i drugi i morao ranije na tuširanje.

Međutim, u trenutku kada je on bio isključen, Radnik je već vodio golom Miloša Spasića iz 18. minuta.

Spasić je postigao i drugi pogodak Radnika u 86. minutu i ispostaviće se da je taj gol bio vredan pobede, pošto je topolski klub smanjio zaostatak u 88. minutu.

Tada je precizan bio Stefan Vukić. TSC nije uspeo da napravi čudo i preokrene, pa je posle 17 odigranih utakmica na deobi sedmog mesta Superlige sa Voždovcem.

TSC nije pobedio u prvenstvu još od septembra kada je savladana Vojvodina, a u međuvremenu je upisao pet poraza i tri remija. S druge strane, Radnik već pet mečeva nije poražen.

Trijumf nad Crvenom zvezdom mu je bio zamajac za dve pobede i tri remija, pa Surduličani sada zauzimaju 11. mesto Superlige.

BONUS VIDEO: Kostićev neverovatni ‘felš’ sa 30 metara prevario golmana