Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu sa 2:0 i tako seriju pobeda povećali na 13, a trener crno-belih Aleksandar Stanojević je meč završio sa javnom opomenom.

Stanojević je u izjavi nakon meča istakao da je iza utakmica bila teška:

„Oni su fizički dominantni. Bilo je situacija u prvom poluvremenu kada smo trebali da damo gol, mogu da budem zadovoljan“, rekao je Stanojević.

U samoj završnici utakmice strasti su postale uzavrele, pa je nakon rasprave sa sudijom Milošem Milanovićem dobio žuti karton, zbog čega je uputio izvinjenje:

„Izvinjavam se stvarno zbog kartona. U poslednjih 15 minuta tenzija je bila malo veća“, dodao je trener Partizana.

Crno-beli su prišli Crvenoj zvezdi na tri boda minusa, uz dve utakmice više od „večitog rivala“, koji će sutra odmeriti snage sa ekipom TSC iz Bačke Topole.

Partizan će u narednom kolu protiv Rada pokušati da nastavi seriju od 13 pobeda.