Veliki pritisak.

Fudbaleri Ferencvaroša poravnali su na 1:1 golom Barnabasa Varge u 44. minutu sa penala u okviru 1. kola F grupe Lige konferencija, a kamere su zabeležile zanimljivu reakciju Dejana Stankovića, trenera mađarskog kluba.

U trenutku kada je Varga namestio loptu i spremao se da uputi šut ka mreži Filipa Samurovića, Stanković je spustio glavu u šake i sačekao reakciju publike kako bi dobio informaciju da li je njegov pulen bio precizan.

Podsećamo, Čukarički je do gola stigao nakon što je Đorđe Ivanović faulirao Kvabvenu Ovusua u kontri, a nakon VAR konsultacije sudija Giljermo Kvadra iz Španije pokazao je na belu tačku.

Pre kraja poluvremena ekipa nekadašnjeg trenera Crvene zvezde uspela je da preokrene protiv Čukaričkog evrogolom Ovusua, pa sad vode 2:1.