Fudbaleri Šerifa udarili su veliki šamar Realu, pobedivši sa 2:1 giganta u Madridu, ali su se posle meča suočili sa nepoštovanjem.

Šerif je hit Lige šampiona, u kvalifikacijama je izbacio Crvenu zvezdu i Dinamo iz Zagreba, ali to kao da nije bila dovoljna poruka opreza.

Moldavci su sa 2:0 pobedili Šahtjor, sada je nastradao Real sa 2:1, i to golom Tila u 90. minutu.

Real je gubio od 25. minuta, u 65. je Benzema iz penala izjednačio, ali je poraz bio neminovan.

Koliko Madriđani nisu znali šta ih je snašlo, svedoči jedna scena sa aerodroma.

Gustavo Dulanto, Peruanac koji igra za Šerif, suočio se sa pitanjem da li su on i saigrači uopšte profesionalni fudbaleri.

Nema sumnje da će ovo biti samo motiv više, a sledi duel sa Interom. Italijanima će dve pobede biti možda tek jasna poruka.