Odigrao je Spinacola dobar meč protiv Intera, čak je i postigao gol, ali onda je u 88. minutu napravio nesvakidašnju glupost koja je Romu koštala dva boda.

Umesto da na vreme degažira loptu iz kaznenog prostora Rome, prvo je oklevao, a onda je promašio ce fudbal i šutnuo Mozesa u nogu i tako „namestio“ Interu da se sa bele tačke dokopa boda. Lukaku je takav poklon znao da iskoristi.

Prethodno, gosti su u 15. minutu poveli 1:0 pošto je De Fraj centaršut iz kornera sproveo glavom u mrežu „vučice“.

Domaći fudbaleri su preokrenuli rezultat jer su Spinacola i Mihtarijan materijalozovali dve asistencije Džeka, ali, posle ppoemutog kiksa tragičara nisu imali snage ni vremena za novi preokret.