Partizan vs Dunajska Streda
Partizan vs Dunajska Streda Foto:BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC

Fudbaleri Sočija pobedili su ekipu Kešle u prvom meču drugog kola Lige konferencija i opravdali su ulogu favorita.

Ruski tim je sa 3:0 savladao rivale iz Azerbejdžana od čega je jedan gol postigao u prvom i još dva u drugom poluvremenu.

Igrao se deseti minut kada je Brazilac Rodrigo dobro reagovao na dodavanje klupskog kolege iz Ekvadora Kristijana Noboe za 1:0.

Na 2:0 povisio je upravo Noboa sa bele tačke u 67. minutu, dok je konačan rezultat postavio Maksim Barsov u 81. minutu.

Njemu je asistirao upravo Ekvadorac koji je meč završio sa dve asistencije i pogotkom. Ovaj meč će pomno pratiti u taboru Partizana, jer su crno-beli potencijalni rival ovog para.

Srpski klub je u svom prvom meču drugog kola pobedio ekipu Dunajske Strede sa 1:0, golom Lazara Markovića, ali je imao mnogo prilika i za više golova.

Ukoliko Beograđani prođu dalje (revanš 29. jula u Slovačkoj), onda će po svoj prilici na ekipu Sočija u trećoj rundi, osim ako Kešla ne napravi čudo za sedam dana.

BONUS VIDEO: Sukob navijača Partizana zbog skandiranja protiv predsednika Srbije