Kakva partija Ivanića, posebno nakon što je zatajio u remiju bez golova sa Partizanom.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su TSC iz Bačke Topole sa 4:0 u 32. kolu Superlige. Mirko Ivanić je postigao het-trik, a preostali gol je delo El Fardu Bena.

Crnogorski internacionalac je pogađao mrežu protivnika u 16, 64. i 67. minutu, dok je Ben bio strelac u 72.

Ivanić se najpre dobro ubacio posle centaršuta Aleksandra Kataija i loše reakcije Đakovca i Varge.

Dobio je loptu u petercu i odatle lagano matirao golmana TSC-a. Drugi gol je bio prava majstorija.

Napola Gelora Kanga, drugom polovinom Ivanića. Kanga je efektno podigao loptu, a Ivanić je iz voleja pogodio bliži ugao gola Nenada Filipovića.

Tri minuta kasnije, Ivanić je fintom fantastično prebacio igrača TSC-a, okrenuo ga i onda šutirao u dalji ugao i pogodio malu mrežu za 3:0.

Na 4:0 i povisio El Fardu Ben, nakon što je Filipović odbranio udarac glavom Ivanića u 72. minutu.

Zvezda je time otišla na pet bodova viška u odnosu na Partizan koji svoj meč igra u sredu protiv Čukaričkog.

BONUS VIDEO: Policija pustila navijače, krenuo stampedo ka Marakani