Napadač Ajntrahta Andre Silva pohvalio je kolegu iz napada Luku Jovića nakon ubedljive pobede nad Arminijom u Bundesligi.

Portugalski napadač postigao je dva gola u pobedi od 5:1 kojom se Ajntraht primakao na samo dva boda od mesta koje vodi u Ligu šampiona.

Silva je igrao u tandemu sa Jovićem koji je ušao u igru u 66. minutu, a posle samo devet minuta postigao je gol kojim je postavljen konačan rezultat.

Jović je od dolaska u Ajntraht iz Reala tri puta ulazio sa klupe i postigao je tri gola za 76 minuta igre.

„Jović je fantastičan igrač. Možemo biti još bolji kad se malo uigramo i još više pomognemo ekipi. Odigrali smo jako dobar meč, naporno samo radili i zaslužili pobedu. Želimo da nastavimo u ovakvom ritmu“, rekao je Silva.