Fudbaleri Bolonje ostvarili su drugu pobedu u novoj sezoni Serije A pošto su kao domaćini bili bolji od Kaljarija, 3:2 (1:1).

Tako su izabranici trenera Siniše Mihajlovića prekinuli seriju od tri uzastopna poraza i započeli uspon ka sredini tabele u Seriji A.

Nije bilo lako domaćinima – Kaljari, kojem je ovo bio treći poraz, žestoko se borio do samog kraja, ali su bodovi na kraju ostali na kontu Bolonje.

Gosti su poveli u 15. minutu pogotkom Pedra, ali junak meča bio je dvostruki strelac u timu Bolonje, Musa Barou, koji je mrežu protivničke ekipe zatresao u 45. i 56. minutu.

Prvi put je to učinio na pas Sorijana, odlično je šutirao iskosa sa leve strane sa desetak metara za 1:1.

Kaljari je preko Simeonea opet stekao prednost i to u 47. minutu, ali je svega pet minuta kasnije Sorijano izjednačio na 2:2.

Pobedu je Bolonji doneo Berou tim drugim golom u 56. minutu. Snažno je šutirao sa 18 metara i pogodio levi donji ugao.

U narednom kolu tim Siniše Mihajlovića biće domaćin Napoliju, dok Kaljari dočekuje ekipu Sampdorije.