Fudbaleri Sasuola pobedili su Đenou sa 2:1, u 35. kolu Serije A, a srpski fudbaler Filip Đuričić odigrao je veći deo meča.

Đuričićev tim je poveo u 14. minutu kada je metu Đenoe pogodio Đakomo Raspadori na asistenciju Hameda Traorea.

Prvu šansu za Đenou imao je Kristijan Zapata u desetom minutu, a Domeniko Berardi je probao da ugrozi gol Đenoe u 18. minutu.

Miha Zajc je pred istek pola časa igre postigao pogodak za Đenou, ali je posle pregledanja VAR snimka on poništen zbog faula, pa se na poluvrme otišlo sa 1:0 za Sasuolo.

Berardi je u 66. minutu povisio prednost Sasuola na 2:0, a utešni gol za Đenou dao je Davide Zapakosta u 85. minutu na asistenciju rezerviste Marka Pjace, koji je u 75. minutu zamenio Zajca.

Iz igre je u 57. minutu izašao i Đuričić i na terenu ga je zamenio Gregoar Defrel. Ivan Radovanović nije igrao za Đenou, mada je bio dostupan treneru.

Sasuolo je pobedom došao do sedmog mesta, koje vodi u Ligu konferencija. Ima 56 bodova, jedan više od Rome koja ima utakmicu manje, dok je Đenoa na 14. mestu sa 36 bodova.