Photo by: Dimitrije Vasiljevic/STARSPORT

Saša Stamenković, bivši golman Crvene zvezde, a sada član Mladosti iz Lučana, obeležio je 7. kolo Superlige Srbije.

Iako ima 39 godina, Stamenković je zablistao u pobedi Mladosti nad TSC-om u gostima rezultatom 1:2.

Odbranio je Stamenković osam šuteva igračima TSC-a, uključujući i penal Marku Lazetiću u 56. minutu utakmice.

Prema zvaničnoj statistici, dostupnoj na sajtu Superlige Srbije, Stamenković je stao na osam odbrana, a prema nekim specijalizovanim sajtovima za svoj nastup dobio je ocenu 10/10.

TSC je poveo u sedmom minutu golom Ifeta Đakovca iz penala, a Mladost je preokrenula pogocima Aleksandra Pejovića u 29. i Jovana Ćirića u 41. minutu.

Saša Stamenković je u karijeri branio za Aktobe, Sabah, Okžetpes, Kerkiru, Nefči, Crvenu zvezdu, Napredak, Radnički Kragujevac i Dubočicu.