Fudbaleri Rome i Đenoe podelili su bodove u 24. kolu italijanske Serije A, pošto su odigrali 0:0. Međutim, meč je obeležila prava zbrka u nadoknadi vremena.

Roma je tokom celog meča bila bolji rival, šutirala je čak 23 puta ka golu gostiju, ali lopta jednostavno nije htela u mrežu.

Poslednjih 20 minuta utakmice proteklo je veoma burno po obe ekipe.

Najpre je rezervista gostiju Ostigard dobio direktan crveni karton u 70. minutu.

Napadač Rome Zaniolo je postigao gol sa ivice šesnaesterca u 90. minutu nakon čega je skinuo dres kako bi proslavio.

Posle upotrebe VAR tehnoligije pogodak je poništen zbog prekršaja, a Tami Abraham i Zaniolo su bili posebno ljuti.

Obojica su dobili po žuti karton, što je značilo da će Zaniolo morati van terena zbog druge javne opomene.

Šansu u poslednjih 20 minuta dobio je i srpski fudbaler Nikola Maksimović, koji igra za Đenou.

Ekipa Rome je posle ovog remija šesta na tabeli sa 39 bodova, a Đenoa je pretposlednja sa 14 bodova.