Remi pod Bagdalom.

Fudbaleri Napretka i Voždovca odigrali su nerešeno, 0:0, u poslednjoj utakmici 2. kola Superlige Srbije, dok je Radnički u Kragujevcu sa 1:0 bio bolji od Mladosti iz Lučana.

Iako nije viđen preterano kvalitetan fudbal, Kruševljani će imati za čim da žale, pošto su tokom prvog poluvremena igrali nešto bolje, čak je Bojan Čečarić pogodio stativu, ali nisu uspeli da zatreu mrežu rivala.

U drugom delu igre Voždovac je dodatno stisnuo odbranu, Kruševljani nisu uspevali da urade bilo šta pred golom „zmajeva“, pa je meč okončan bez pogodaka.

Napredak nakon dva odigrana meča zauzima 11. mesto na tabeli sa jednim osvojenim bodom, dok je Voždovac sedmi sa četiri boda.

Nešto ranije, Kragujevčani su minimalnim rezultatom savladali Lučance, a čovek odluke bio je Vojo Ubiparip osam minuta pre kraja susreta.