Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su Sevilju sa 3:2 na gostovanju, a još jednom je u dresu "milionera" briljirao Erling Braut Holan. Nakon jednog njegovog prodora nastala je fotografija koja je izazvala veliku pažnju.

Prvi meč dvomeča osmine finala je sa dva pogotka rešio mladi norveški napadač, a jedan njegov napad ostao je u senci izraza lica našeg reprezentativca Nemanje Gudelja.

Gudelj se našao na travi, nakon Holanove promene ritma i samo pogledom ispratio kako Norvežanin napada Sevilju.

Srpski fudbaler je tako postao hit na društvenim mrežama samo zbog izraza lica.

„Gledati Erlinga Holana kao…“, stajalo je uz fotografiju dvojice fudbalera.

Ipak, teško da se ima šta prebaciti Gudelju koji je odigrao odlično drugo poluvreme. Sa njim na terenu je Sevilja zaličila na ekipu koja sedam utakmica pre toga nije primila nijedan gol, a ni Borusija nije uspela da pogodi mrežu u drugom delu susreta.

Podsetimo, Gudelj je u igru ušao u 46. minutu i zamenio Ivana Rakitića, nakon čije greške je Borusija i postigla jedan pogodak.