Mančester junajted savladao je ekipu Šefild junajteda rezultatom 3:2 u poslednjoj utakmici 13. kola engleske Premijer lige.

Domaći tim je bolje otvorio utakmicu nakon što je posle samo pet minuta igre Dejvid Megoldrik postigao vodeći gol, ali su do kraja prvog poluvremena gosti preokrenuli golovima Markusa Rašforda i Antonija Marsijala.

Rašford je drugim golom na meču u 51. minutu povisio na 3:1, a Šefild je u poslednjih par minuta drugim golom Megoldrika ublažio poraz.

Mančester junajted se posle sedme pobede u sezoni popeo na šesto mesto i ima 23 boda , dok je Šefild čvrsto prikovan za dno tabele.

Tim koji je prošle sezone bio najprijatnije iznenađenje u ligi još uvek nije uspeo da upiše nijedan trijumf u dosadašnjih 13 mečeva i imaju samo jedan osvojen bod.