Nije mu bilo lako da gleda.

Rajan Rejnolds, jedan od najistaknutijih holivudskih glumaca, suvlasnik je fudbalskog kluba Reksam iz Velsa koji se takmiči u petom rangu engleskog fudbala.

Reksam je dospeo u centar pažnje zbog neverovatnog preokreta koji su ostvarili u subotu. Velški klub je gubio od Dovera sa 2:5 pola sata pre kraja utakmice, a potom stigao do pobede.

Reksam koji je bio domaćin ovog meča, odlično je počeo utakmicu i nakon 20 minuta igre imao dva gola prednosti. Poslednjeplasirani Dover je do poluvremena izjednačio, a do 63. minuta vodio je 5:2. Usledio je preokret. Od 63. do 69. minuta domaćin je stigao do 4:5, u 91. izjednačio, a u 98. pogodio za pobedu.

Utakmicu je sa mnogo emocija posmatrao i Rajan Rejnolds.

On se na Tviteru izvinio porodici zbog scena koje im je priuštio gledajući utakmicu.

„Upravo sam izgubio devet godina života. U redu je. Izvinjavam se porodici. Takođe, sahranite me u Velsu. “

BONUS VIDEO Kristijan Eriksen postigao prvi gol nakon srčanog udara i povratka na teren