Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Nišlije zasijale nakon dugo vremena

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Radnik u gostima sa 3:1 u sedmom kolu Superlige Srbije.

Golove za Radnički su postigli Nikola Štulić u 20. i 74. i Aleksandar Pejović iz penala u 55. minutu.

Strelac utešnog pogotka za Radnik bio je Nemanja Subotić iz penala u 88. minutu.

Radnički je 13. sa pet osvojenih poena, a Radnik je na poslednjem, 16. mestu sa dva boda. Nišlije nisu imale pobedu u Superligi ove sezone sve do ovog meča, a sada su nagovestili nešto bolje rezultate.

U sledećem kolu, Radnički će dočekati Napredak, dok će Radnik ugostiti Vojvodinu.

U istom terminu u nedelju igrana je i utakmica između TSC-a iz Bačke Topole i Mladost GAT-a, koja je završena rezultatom 3:0.

Strelci za TSC bili su Ifet Djakovac u 13. i 39. i Petar Ratkov u 75. minutu.

TSC je na trećoj poziciji na tabeli sa 12 bodova, a Mladost GAT je 14. sa četiri poena.

U narednom kolu, TSC će gostovati Spartaku u Subotici, dok će Mladost GAT dočekati Novi Pazar.

Prva na tabeli je i dalje Crvena zvezda sa 15 bodova, dok je Čukarički drugi sa 13.