Srpski reprezentatiac Nemanja Radonjić postigao je vodeći gol za Olimpik Marsej u pobedi nad Monpeljeom rezultatom 3:1.

Radonjić je tokom novembra imao problema sa povredom zbog čega nije igrao mnogo u poslednje vreme.

Trener Andre Vijaš Boaš uvrstio ga je u tim od prvog minuta na meču protiv Monpeljea, a Radonjić mu je uzvratio lepim golom u 41. minutu na asistenciju Florana Tovena.

Radonjiću je to bio prvi gol u ligi ove sezone.

Olimpik je na poluvreme otišao sa prednošću od 1:0, ali je Monpelje uzvratio i izjednačio rezultat u 52. minutu.

Radonjić je igrao do 73. minuta kada ga je zamenio Dimitri Paje.

Iskusni vezista doneo je novo vođstvo Marseju u 80. minutu, pre nego što je Valeri Žermen postavi konačan rezultat šest minuta pre kraja.

Olimpik posle 18 kola u francuskoj Ligi 1 zauzima peto mesto sa 31 bodom i ima devet bodova manje i dve utakmice manje od vodećeg Liona.