Srpski golman Predrag Rajković obezbedio je svom sinu najlepšu uspomenu posle utakmice Remsa i Pari Sen Žermena.

Na tom meču je u dresu PSŽ-a, posle više od 20 godina provedenih u Barseloni, debitovao Lionel Mesi.

Njegov dolazak u Francusku prošao je gotovo fanatično propraćeno, jer je malo ko očekivao da bi mogao da napusti klub pošto su se „ispeglali“ odnosi sa novom upravom.

Mesi je u nedelju uveče ušao kao zamena umesto Nejmara u 66. minutu, na kraju meča ga je zaustavio Rajković da bi zabeležio fotografiju Mesija sa svojim starijim sinom Reljom.

Dečak je tokom utakmice bio na tribinama sa mamom Anom, a posle meča je, možda i nesvestan, dobio jednu od najlepših uspomena za ceo život.

Inače, Rajković je u tom meču primio dva gola. Prvo je PSŽ preko Kilijana Mbapea na asistenciju Anhela Di Marije u 16. minutu poveo sa 1:0, a onda je rešio meč u 63. minutu drugim pogotkom Mbapea kome je ovog puta asistirao Ašraf Hakimi.

Podsećamo, Mesi je u PSŽ došao kao slobodan igrač, pošto mu je istekao ugovor sa Barselonom i nije mogao da ga produži. Katalonski klub se već neko vreme nalazi u ozbiljnim finansijskim problemima.

BONUS VIDEO: Top 5 transfera u svetu fudbala