EPA-EFE/ALESSANDRO DI MEO

Fudbaleri Rome savladali su Torino sa 3:1 u meču 12. kola Serije A nakon što su 76 minuta imali igrača vše.

Vilfred Singo je u sedmom minutu dobio žuti karton, sedam minuta kasnije i drugi, pa je morao napolje, a Roma bez većih problema to iskoristila.

Prvo je Henrik Mhitarjan u 27. minutu pogodio za 1:0 nakon odbitka, a Žordan Veretu sa penala povećao na 2:0 dva minuta pre kraja poluvremena.

Kada je Lorenco Pelegrini u 68. minutu kontru krunisao golom za 3:0, činilo se da se gostima iz Torina sprema katastrofa.

Umesto toga, u 73. minutu Andres Beloti je smanjio na 3:1 nakon loše reakcije odbrane Rome.

Osim poraza, Torino je ostao i bez Saše Lukića, koji se u 25. minutu požalio na povredu, da bi na poluvremenu bio zamenjen.

Roma je četvrta na tabeli sa 24 boda, dok Torino sa samo šest zauzima pretposlednje, 19. mesto.