Bitan trijumf tima iz Humske.

Fudbaleri Partizana pobedili su Novi Pazar sa 1:0 u meču 19. kola Superlige Srbije.

Trener crno-belih Gordan Petrić žali zbog povrede Rikarda, koju je napadač zaradio u 64. minutu.

„Zadovoljniji sam nego što sam bio posle utakmice sa Spartakom, pre svega jer smo uzeli smo tri boda. Bili smo bolji nego protiv Subotičana, mogli smo da postignemo gol i u prvom poluvreenu. Ono zbog čega žalim je što su se igrači veoma potrošili, povredio se Rikardo.

Na treningu je Terzić doživeo povredu, a Traore na zagrevanju. Dobro je što sledi odmor i što imaju vremena da se oporave“, rekao je Petrić.

Nije hteo odmah nakon meča da sumira utiske o jesenjem delu sezone.

„Biće vremena narednih dana da se ispričamo o tome šta je bilo tokom prethodna tri meseca. Ono što mogu da ponovim je da su igrači ti koji su izneli sve što se dešavalo u periodu iza nas“, zaključio je Petrić za Arena Sport.

BONUS VIDEO Petrić: Nismo se odrekli titule