Novi poraz crno-belih.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Partizan u utakmici koja je nastavljena devet dana po prekidu rezultatom 1:0.

Zbog divljanja navijača Partizana meč na Banovom brdu odigran je pred praznim tribinama, a iako je u pitanju duel treće i četvrtoplasirane ekipe, nije viđen preterano kvalitetan fudbal.

Tokom prvih 45 minuta Čukarički je u nekoliko navrata pretio crno-belima, dok su gosti iz Humske preko Slobodana Uroševića imali sjajnu priliku, ali je njegov udarac desnom nogom otišao preko gola.

Početkom drugog poluvremena nakon pasa Badamosija Đorđe Ivanović je uspeo da loptu proturi ispod Nemanje Stevanovića.

Partizan je imao dve dobre prilike, jednu preko Rikarda, koji nije uspeo glavom da loptu prosledi u mrežu za pet-šest metara, a potom i preko Andrije Pavlovića, čiji udarac je izblokiran.

Na kraju, crno-beli su novim porazom dodatno udaljeni od drugog mesta, pošto imaju pet bodova manje od TSC-a i Čukaričkog.

Ovim rezultatom poznato je i gde će biti odigran duel Partizana i Crvene zvezde, pošto će crno-beli dočekati Zvezdu u trećem kolu plej-ofa.

Po završetku meča došlo je do sukoba Docića i Fejse.

Čukarički – Partizan 1:0