Fudbaleri Partizana savladali su Aja Napu u drugoj pripremnoj utakmici na Kipru sa 4:0 furioznom igrom u drugom poluvremenu.

Napadali su crno-beli u prvom poluvremenu, ali su promašivali sve što su šutnuli, dok ni Samed Baždar nije iskoristio penal u 38. minutu.

No, ono što nisu uspeli u prvom jestu već u uvodnim minutima drugog dela, i to nakon velike greške odbrane Kiprana.

Saldanja i Natho su iskoristili poigravanje poslednje linije, dobio je loptu Izraelac i pogodio za 1:0.

Od tog momenta usledila je dominacija crno-belih, redom su pogađali Aldo Kalulu u 63. minutu, zatim Ksander Severina nakon prelepog pasa Nejtana de Medine iz poslednje linije u 82. i na kraju Saldanja u 90. minutu, pa su crno-beli nakon Mladosti iz Lučana i protiv Aja Nape slavili sa 4:0.

Partizan – Aja Napa 4:0 (0:0)

(Natho 49, Kalulu 63, Severina 82, Saldanja 90)

Partizan: Stevanović, Roganović, Filipović, Saničanin, Šehović, Šćekić, Kastiljo, Kalulu, Jevremović, Nikolić, Baždar

Aja Napa: Melkas, Manteli, Evangelu, Solomos, Čarkas, Melas, Janaras, Baconis, Forijel, Georgakis, Dolet

Partizan - Aja Napa 4:0 (0:0)