Fudbaleri Parme i Fjorentine odigrali su nerešeno 0:0, dok je Spesija kao gost pobedila Benevento sa 3:0 u utakmicama sedmog kola italijanskog prvenstva.

Fjorentina je poslednje dve utakmice bez pobede i sa osam bodova zauzima 12. mesto na tabeli.

Parma je treći put uzastopno odigrala neršeno, u poslednje četiri utakmice nema pobedu i 15. je na tabeli sa šest bodova.

Ranije danas Kaljari je na svom terenu pobedio Sampdoriju sa 2:0, a Specija je kao gost pobedila Benevento sa 3:0.

Specija je povela u 29. minutu kada je strelac bio Tomazo Pobega, a pobedu je obezbedio Mbala Nzola sa dva gola, u 65. i 70. minutu.

Specija je prekinula niz utakmica bez pobede, a posle druge pobede u ligi zauzima 12. mesto na tabeli sa osam bodova.

Benevento je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno peti u prvenstvu i 15. je na tabeli sa šest bodova.