Andrija Živković je na odličnom putu da u potpunosti revitalizuje karijeru koja je bila ugrožena dok je bio član Benfike. Srpski fudbaler je u pobedi PAOK nad Asterasom (2:0) postigao pogodak iz penala.

Klub iz Soluna nastavlja šampionsku trku sa Olimpijakosom. Na popularnoj „Tumbi“ pao je Asteras, a oba gola viđena su u drugom poluvremenu.

Colis je načeo goste pogotkom u 64. minutu, da bi sva tri boda za PAOK obezbedio krilni napadač Andrija Živković, koji je bio precizan sa 11 metara u 70. minutu.

Nekadašnjem članu Benfike i Partizana to je drugi gol za solunski tim u grčkom šampionatu.

PAOK se zahvajujući trijumfu nalazi na drugom mestu sa 24 boda, samo jednim manje od prvoplasiranog Olimpijakosa, dok je Aris treći sa 23 boda.