AP Photo/Frank Augstein

Moraće na popravni ekipa iz Londona.

Fudbaleri Fulama i Sanderlenda moraće da odigraju revanš meč četvrtog kola FA Kupa, pošto su u Londonu remizirali rezultatom 1:1.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je u igu ušao u 64. minutu, ali nije mogao da sitgne do gola.

Gosti su poveli u šestom minutu golom Džeka Klarka, da bi izjednačenje Fulamu doneo Tom Kirni u 61. minutu.

Mrežu Fulama zatresao je 15-godišnji Kristofer Rig, ali je njegov gol u 91. minutu poništen zbog ofsajda.

Ipak, za pola sata provedenih na terenu, Mitrović je propustio tri dobre prilike.

Jednom je glavom sa sedam metara gađao pravo u golmana i dva puta je iz kaznenog prostora blokiran.

BONUS VIDEO VAR poništio remek-delo: Gol „rabonom“ kakav se viđa i potez za „Puškaša“