Remi u večitom derbiju kadeta Crvene zvezde i Partizana

Kadeti Crvene zvezde i Partizana odigrali su 2:2 u večitom derbiju 8. kola domaćeg prvenstva.

Izabranici Srđana Stojčevskog imali su više od igre, veliki broj prilika, vodili 2:0, ali je na kraju bod ostao iza juga „Marakane“.

Kada se podvuče crta, viđena je odlična utakmica budućih asova dva najveća srpska kluba.

Mrežu crno-belih načeo je Davor Rakić u 7. minutu – primio je loptu grudima posle dodavanja Šljivića i rutinski, sa desetak metara matirao Mihajlović.

Zvezdinu prednost udvostručio je Nemanja Vidojević u 21. minutu sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora u rašlje gola crno-belih.

Bilo je posla i za sudiju Trifkovića, koji je u finišu prvog dela pokazao na belu tačku posle nesmotrenog starta Lekovića u kaznenom prostoru.

Jevremović je bio siguran sa penala i smanjio zaostatak kadeta Partizana.

Gostujući golman Mihajlović odlično je intervenisao u nekoliko navrata, da bi u 87. minutu Nikolić bio najspertniji posle kornera i gužve za konačnih 2:2.