Milan Đuričić, Foto: Irfan Licina/Starsportphoto

Napredak iz Kruševca je u poslednjem meču pred zimsku pauzu savladao Spartak rezultatom 1:0 u okviru 21. kola Superlige Srbije, a imali su i emotivnu poruku za odsutnog trenera.

Milan Đumi Đuričić već neko vreme ne vodi ekipu iz Kruševca zbog bolesti, a igrači su odlučili da mu pobede pobedu u poslednjem kolu.

U svlačionici se pevalo, a Saša Marjanović je skinuo dres ispod kojeg je bila majica na kojoj je pisalo „šefe, pobedi i ovaj put“.

Kruševljanima je ovo inače deveta pobeda ove sezone, a 2021. godinu završavaju na petom mestu na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i četvrtoplasirana Vojvodina.

Nije bilo uzbuđenja sve do 64. minuta utakmice kada Spartak ostaje sa igraćem manje zbog isključenja Đurasovića.

U 70. minutu je Đuričkovi postigao lep pogodak. Šutirao je sa 17 metara, golman Mišo Dubljanić je zakačio loptu, ali je ona otišla u mrežu.