Šampionska energija vlada u Napulju.

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu Kremoneze sa 3:0, u utakmici 22. kola Serije A i stekli ubedljivu prednost na prvom mestu na tabeli.

Napoli je poveo golom koji je Kviča Kvarackelija postigao u 22. minutu, a prednost je udvostručio Viktor Osimhen u 65. Konačan rezultat postavio je Elif Elmas pogotkom u 79. minutu.

Tandem koji čine Osimen i Kvaratskelija je trenutno najbolji u Evropi i to pokazuju reakcije navijača na društvenim mrežama.

Ekipa iz Napulja ima 19 pobeda i prva je na tabeli sa 59 bodova, ispred drugoplasiranog Intera koji ima 43 boda i utakmicu manje.

Kremoneze je jedina ekipa ove sezone u Seriji A bez pobede i poslednji su na tabeli sa osam bodova.

Na tribinama stadiona „Dijego Armando Maradona“ našla se i srpska zastava, a poznato je da Napoli ima veliku podršku u Srbiji.