EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Ne izgleda ovo sjajno...

Fudbaleri Napolija odigrali su na gostujućem terenu nerešeno 2:2 protiv Đenove, u utakmici četvrtog kola Serije A.

Đenova je povela golom koji je postigao Matija Bani u 40. minutu, a prednost je udvostručio Mateo Retegi u 56.

Šampion Italije smanjio je zaostatak u 76. minutu golom Đakoma Raspadorija, a bod je osvojio pogotkom Matea Politana u 84. minutu.

Posle dve pobede na početku prvenstva, Napoli je vezao dve utakmice bez pobede i zauzima peto mesto na tabeli sa sedam bodova.

Đenova je takođe bez pobede u poslednje dve utakmice i sa četiri boda zauzima 12. mesto.

Ranije tokom dana Juventus je na svom terenu pobedio Lacio sa 3:1, a Inter je bio ubedljiv u velikom gradskom derbiju protiv Milana 5:1.