Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su u gostima Mančester junajted rezultatom 3:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Palas je upisao i drugu pobedu, dok je Junajted, kojem je ovo bio prvi meč, porazom počeo novu sezonu.

Gostujući tim je poveo već u sedmom minutu golom Androsa Tauzenda, da bi na 2:0 iz ponovljenog penala povisio Vilfed Zaha u 74. minutu.

Doni van de Bek debitovao je za Junajted i odmah je postigao gol, u 80. minutu, ali to nije bilo dovoljno ekipi sa „Old Traforda“, pošto je Zaha pet minuta kasnije potvrdio pobedu Kristal Palasa.

Nemanja Matić nije igrao za „crvene đavole“, dok je, na drugoj strani, Luka Milivojević u igru ušao u 88. minutu.

Fudbaleri Junateda u narednom kolu gostuju Brajtonu, dok će Kristal Palas ugostiti Everton.