Ibrahimović blistao u pobedi Milana

Ibrahimović predvodio Milan do trijumfa nad Sampdorijom u gostima (4:1), Sasuolo srpskog veziste Filipa Đuričića deklasirao je Đenou 5:0, a radovao se i Darko Lazović sa Veronom protiv SPAL - 3:0.

Blistao je Zlatan Ibrahimović kao u najboljim danima i potvrdio zašto je i dalje jedan od najboljih napadača današnjice.

Snažni Šveđanin je već u četvrtom minutu najavio trijumf Milana na asistenciju Anta Rebića, da bi u drugom poluvremenu drugim pogotkom za 3:0 potvrdio da će ceo plen otići iz Đenoe.

Pre toga je i Hakan Čalhanoglu zatresao mrežu Sampdorije, čiji je poraz ublažio Askildsen, dok je Leao u nadoknadi postavio konačnih 4:1 za slavni tim iz Milana.

Što se tiče srpskih fudbalera, svi su se radovali do sada u sredu uveče…

Lacio je savladao Brešu sa 2:0 pogocima Koree i Imobilea, a Sergej Milinković-Savić odigrao je celu utakmicu.

Filip Đuričić je igrao do 73. minuta za Sasuolo koji je na svom terenu demolirao Đenou sa 5:0 i prekinuo mini seriju od dva poraza, odnosno slavio je posle četiri vezana meča.

Srpski vezista nije učestvovao ni kod jednog gola zeleno-belih, dok je Darko Lazović asistencijom najavio trijumf Verone. Nekadašnji kapiten Crvene zvezde „spakovao“ je u sedmom minutu gol Di Karmineu, koji je u 11. udvostručio prednost, a konačnih 3:0 postavio je Faraoni.